sesja 1 - plansza A 16 czerwca 2018 09:00

Taijiquan 24 ruchy 15-17 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 24 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 LU Jun UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 09:34
2 Daniel HUAYAMA CHERO Szczecińska Akademia Taijiquan 09:41
3 Urszula Łacek Szczecińska Akademia Taijiquan 09:42
4 Karolina Jabłońska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 09:47
5 Dorota Jabłońska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 09:49
6 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 09:53
7 Tomasz Raciborski Złoty Lew Warszawa 09:55
8 Alicja Oczoś Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 09:59
9 Ewa Wójcik Lis Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:00
10 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:06

Taijiquan 32 ruchy 18-39 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tomasz Raciborski Złoty Lew Warszawa 10:07
2 Renata Zięba Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:12
3 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:13
4 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:18
5 Alicja Oczoś Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:19
6 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:24

Taijiquan styl Yang (40 ruchów) 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Alicja Oczoś Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:26
2 Jadwiga Sochaj Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:31
3 Dorota Ferenc-Kopeć Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:32
4 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:38
5 Renata Dąbrowska Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:39

Taijiquan styl Sun (73 ruchy) 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Jadwiga Sochaj Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:45
2 Renata Zięba Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:52

Taijijian 32 ruchy 15-17 lat kobiety (Taijiquan),
Taijijian 32 ruchy 18-39 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijijian 32 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijijian 32 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:53
2 Elżbieta Proszak Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 10:57
3 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 10:58
4 Tomasz Raciborski Złoty Lew Warszawa 11:01
5 Ewa Pawłowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:02
6 Jadwiga Sochaj Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 11:06
7 Renata Dąbrowska Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 11:07
8 Alicja Oczoś Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:11
9 Karolina Jabłońska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:12

Taijijian 42 ruchy 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijijian 42 ruchy ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:17
2 Renata Zięba Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:21

Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Chen (formy tradycyjne) 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Karolina Kulągowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:22
2 Emilia Natalia Chmurska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:26
3 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:27
4 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:32
5 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:33

Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 40-60 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang nowa forma standaryzowana 15-17 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Ewa Solarz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:38
2 Karolina Jabłońska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:43
3 Urszula Łacek Szczecińska Akademia Taijiquan 11:43
4 Emilia Natalia Chmurska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:48
5 Karolina Kulągowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:49
6 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 11:54
6 Ewa Pawłowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 11:55

Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 18-39 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan styl Yang formy tradycyjne 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:16
2 Piotr Miąskiewicz Szkoła Tai Chi Warszawa 12:20
3 Jacek Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 12:21
4 Daniel HUAYAMA CHERO Szczecińska Akademia Taijiquan 12:26
5 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:27
6 Borysław Czyżak Szkoła Tai Chi Warszawa 12:32

Taijiquan różne style tradycyjne 18-39 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Ewa Solarz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:35

Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Tradycyjny styl Chen - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Emilia Natalia Chmurska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:40
2 Karolina Kulągowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:45
3 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:46

Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Tradycyjny styl Yang - formy z mieczem 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Anna Kubiak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 12:52
2 Bohdan Sawczyn Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 12:59
3 Tomasz Dybicz UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 13:00
4 Jacek Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 13:05

Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Styl Yang - forma tradycyjna z szablą 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Jacek Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 13:06
2 Aneta Sajda Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:09
3 Piotr Miąskiewicz Szkoła Tai Chi Warszawa 13:10
4 Jadwiga Sochaj Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 13:13
5 Ewa Pawłowska Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 13:14

Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 18-39 lat kobiety (Taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan broń krótka (formy tradycyjne) 40-60 lat kobiety (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Jacek Litwiński MKS Kung Fu Wieliczka 14:36
2 Ewa Solarz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 14:41
3 Renata Dąbrowska Nan Bei Biały Żuraw Tarnobrzeg 14:42
4 Renata Zięba Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 14:46
5 Piotr Miąskiewicz Szkoła Tai Chi Warszawa 14:47

Taijiquan broń długa (formy tradycyjne) 18-39 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan broń długa (formy tradycyjne) 40-60 lat mężczyźni (Taijiquan),
Taijiquan broń długa (formy tradycyjne) ponad 60 lat mężczyźni (Taijiquan)

# zawodnik klub
1 Borysław Czyżak Szkoła Tai Chi Warszawa 14:52
2 Piotr Miąskiewicz Szkoła Tai Chi Warszawa 14:58
3 Tadeusz Mendakiewicz Klub Sportowy Nanbei Tygrys Rzeszów 15:02

sesja 2 - plansza A 16 czerwca 2018 14:30

Wu Bu Quan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Ryszard Grodzicki UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:19
2 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:20
3 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:21
4 PAN Zeyuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:23

Changquan 1 Duan poniżej 9 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Changquan 1 Duan 9-11 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:24
2 Dominika Kaczorowska UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:25
3 Wojciech Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:26
4 LIAO Shengdi UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:27
5 PAN Zeyuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:28

Changquan 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 YANG Xinling UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:29

Jianshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok),
Jianshu 32 12-14 lat kobiety (Pierwszy krok),
Jianshu 32 18-39 lat kobiety (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Yuliya Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:31
2 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:32
3 Marzhan Kenesbek UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:34
4 Halina Kasprzyszak UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:36

Gunshu 32 12-14 lat mężczyźni (Pierwszy krok)

# zawodnik klub
1 Uladzislau Tsitavets UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:37

Nanquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Emil Bielawski Krakowska Szkoła Wushu 15:39

Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 PAN Zeyuan UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:43
2 GUO Siwei UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:44
3 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 15:46
4 LIAO Shengdi UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:47

Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 1 Set Grupa B (12-14 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 SHEN Xin UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:51
2 WEI Yaoye UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 15:53
3 Aleksandra Gulbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:07
4 Maria Gałkowska Krakowska Szkoła Wushu 15:57
5 Estera Wierzbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:00
6 SHAN Sizhe UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:03
7 Adam CHAI UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:05
8 Alicja Gulbińska Krakowska Szkoła Wushu 16:07

Changquan Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Changquan 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 3 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Changquan 3 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Małgorzata Pieśniewska Czerwony Tygrys Warszawa 16:13
2 Artur Cichuta Złoty Lew Warszawa 16:16
3 Michał Sołtysiak Złoty Lew Warszawa 16:18
4 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 16:20
5 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 16:23
6 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 16:25

Jianshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Jianshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 LIAO Shengdi UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:28
2 Marika Brodowska Krakowska Szkoła Wushu 16:30

Jianshu 1 Set Grupa B (12-14 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Adam CHAI UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:31

Jianshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Jianshu 2 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Michał Sołtysiak Złoty Lew Warszawa 16:34
2 Małgorzata Pieśniewska Czerwony Tygrys Warszawa 16:36
3 Morgan Myśko Czerwony Tygrys Warszawa 16:38

Daoshu 32 Movements Grupa C (poniżej 12 lat) mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Ryszard Grodzicki UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:41
2 Kamil ZHENG UKS Warszawska Szkoła Wushu Sportowego 16:43

Daoshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu)),
Daoshu 3 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Artur Cichuta Złoty Lew Warszawa 16:48
2 Damian Załęcki Złoty Lew Warszawa 16:51
3 Kacper Pałys Czerwony Tygrys Warszawa 16:55
4 Tomasz Raciborski Złoty Lew Warszawa 16:56
5 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 16:58
6 Wojtek Leśniewski Złoty Lew Warszawa 17:01
7 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 16:46

Gunshu 3 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat mężczyźni (Formy obligatoryjne i standaryzowane),
Gunshu 3 Set Formy obligatoryjne 18-39 lat kobiety (Formy obligatoryjne i standaryzowane)

# zawodnik klub
1 Mateusz Siemianow Krakowska Szkoła Wushu 17:03
2 Kamila Światły Krakowska Szkoła Wushu 17:06

Gunshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu))

# zawodnik klub
1 Kacper Pałys Czerwony Tygrys Warszawa 17:08
2 Michał Malinowski Czerwony Tygrys Warszawa 17:11

Qiangshu Formy układane (ponad 18 lat) mężczyźni (Formy sportowe układane (bez nandu))

# zawodnik klub
1 Morgan Myśko Czerwony Tygrys Warszawa 17:13

sesja 3 - plansza A 17 czerwca 2018 09:00

sesja 4 - plansza A 17 czerwca 2018 14:30